Karaman WOON Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


WOON Televizyon Teknik Servis Karaman

WOON Televizyon ServisErmenek Kazımkarabekir Sarıveliler


WOON TV Teknik Servis Hizmetleri


Yerli üretim Sunny televizyon markasının yan ürünü olan Woon televizyonlar, plazma, LCD ve LED modelleriyle piyasanın en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor. Bunun nedeni Woon televizyonlar uygun fiyatlara satılıyor ve Woon TV Teknik Servisi hizmetleri profesyonel çalışıyor.


Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler Nelerdir?


Arıza durumunda yapılması gereken ilk şey, cihazın elektriğini kesmektir. Basit arızalarda bile müdahale etmeden önce elektriğin kesilmesi gerekiyor. Cihaz garanti kapsamı dışında kalan sebeplerden arızalanmış ise ya da cihazın garanti süresi bilmiş ise mutlaka uzman servise danışılması gerekiyor.


Garanti Kapsamına Girmeyen Arızalar Nelerdir?


Malın teslimi sonrasında taşıma esnasında yaşanan kazalar, ürünün kötü ve yanlış kullanılması, ihmal, yangın, doğal afetlerden kaynaklanan arızalar ya da elektrik voltajında oluşan aşırı yükselme veya alçalmalarda üründe ortaya çıkan arızalar garanti kapsamına girmez. Her türlü arıza ve garanti kapsamına girmeyen arıza durumlarında Wood TV Özel Servisi tüketicileri mağduriyetten kurtarıyor.


WOON TV Servisinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?


Arıza kaynağının anlaşılabilmesi, kesinlikle profesyonellik gerektirmektedir. Bu yüzden cihazın en doğru bakım ve onarım görebilmesi için uzman teknik servisleri tercih edilmelidir. Woon Plazma TV Servisi, televizyon tamiri aynı zamanda da bakımı konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak uzun yıllardır tüketicilerine hizmet veriyor.


LED, LCD ya da plazma televizyonlar arıza yaptıklarında Woon LCD TV servisi önce, müşterinin isteğine göre yerinde ya da tamir servisinde ücretsiz olarak arızanın tespitini yapmaktadır. Tespitten sonra arıza kaynağı ve arızanın giderilmesi için gerekenler hakkında müşteriye bilgi verilir. Müşteri tamir talebini gerçekleştirdikten sonra ise, tamir süreci başlar. Gerekiyorsa parça tedariki yapılır ve her süreç en kısa zamanda gerçekleştirilir. Televizyon onarıldıktan sonra Woon LED TV Servisi, tüketicisine yaptığı tamir için uygun gördüğü garanti süresini verir.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin