AEG Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


AEG Televizyon Teknik Servis

AEG Televizyon Arıza Kayıt

Bartın Kastamonu Şanlıurfa Şırnak


Yeni Nesil Televizyonlar AEG Televizyonların Bakım ve Onarımı


Dünyanın dev markaları arasında yer alan ve 1883 yılından bu yana hizmet veren AEG, yeni nesil televizyon teknolojileriyle de ilgi odağı. Yenilikçi bakış açısına sahip ünlü marka AEG LED TV servisi ve sunduğu kaliteli hizmetiyle de yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefliyor.


AEG LED-LCD Televizyonlar Arıza Yapar Mı?


Genellikle elektronik cihazlarda yaşanan arıza problemleri kullanıcıların hatalı kullanımları nedeni ile meydana geliyor.


Aşırı Isınma: televizyonun bulunduğu konum, aşırı ısınmaya neden olabiliyor. Kalorifer ya da benzer ısıtıcıların çok yakınında olması televizyonun ısınmasına yol açıyor. Bu yüzden özellikle de LED ya da LCD televizyonların arka bölümünde hava sirkülasyonu için biraz boşluk bulunması gereklidir. Aşırı ısınmadan kaynaklı arızalarda AEG LCD TV servisi arızanın giderilmesini sağlamaktadır.


Elektrik Voltajında Anormallik: çeşitli nedenlerle elektrik voltajlarında düşme ya da yükselmelerin görülmesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. Böyle zamanlarda voltaj normale dönene kadar televizyonun fişinin çekilmesi gerekir. Ani elektrik dalgalanmaları televizyonların ve tüm elektronik cihazların bozulmasına neden oluyor.


Yanlış Temizlik Alışkanlıkları: geniş ekrana sahip olan yeni nesil televizyonları temizlerken sıvı maddelerin kullanılmaması gerekiyor. Su ya da çeşitli temizlik sıvıları elektronik devreleri olumsuz etkileyebiliyor. Bu gibi arıza durumlarında yine AEG LCD TV servisi başvurulması gereken noktadır.


Yanlış Kullanım Alışkanlıkları: tatile ya da benzeri uzun süre televizyonun kullanılmayacağı zamanlarda televizyon, fişi çekilmelidir. Normal zamanlarda da televizyonu kapatırken kumandanın yanı sıra güç düğmesinin kapatılması gerekiyor.


AEG Televizyonların Bakımı Nasıl Yapılır?


Islak bez ile televizyon temizlik yapmak ekranda dalgalanmalara neden olabileceği gibi piksellerin bozulmasına da sebep oluyor. LED ve LCD televizyonları temizlerken önce fiş çekilmeli ve herhangi bir sıvı kullanmadan mikro fiber bezler kullanılarak temizlenmelidir.


AEG Televizyon Servisi Neden Tercih Edilir?


Televizyon arızalarında bakım ve onarım konusunda uzmanlaşmış servislerin tercih edilmesi maddi kayıpların yaşanmaması adına önem arz ediyor. AEG LED TV servisi, verdiği kaliteli hizmetlerle kısa zamanda televizyonların bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin