SUNNY Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


SUNNY Televizyon Teknik Servis

SUNNY Televizyon Arıza Kayıt

Artvin Balıkesir Eskişehir Kars


Sunny LED TV Servisi


Sunny LED TV servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman Sunny markalı televizyon modellerinin tamamı ile ilgili teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Plazma, LCD ve normal televizyon arızalarında sizlere destek verebilecek olan Sunny TV teknik servisi bakım, onarım ve aynı zamanda montaj işlemlerini de profesyonel bir şekilde yapabilmektedir.


Arızalı televizyonlarınızı yerinde ve konusunda uzman olan özel ekibiyle onarabilen Sunny TV teknik servisi, sizlere hizmet verdiği zaman yedek parçalar ile birlikte gelmektedir. Bu sayede arızanın nerede olduğu daha kolay bir şekilde analiz edilebilmektedir. Hangi parçada sorun var ise ona göre parça değişikliği o an yapılır ve televizyonunuz eski çalışır haline geri döner.


Sunny markalı televizyonlarınızın arızaları eğer yerinde çözülemeyecek türdense cihazınız sizden alınır ve teknik servis merkezlerine götürülür. Sunny LCD TV servisi ve Sunny Plazma TV servisi özel çalışma alanlarında televizyonunuzun arızasını hızlı bir şekilde çözer. Haftanın her günü hizmet sunan Sunny TV özel servisi hizmetleri sayesinde televizyonlarınızın daha güvenilir şekilde çalışabilmesini de sağlayabilirsiniz.


Sunny Teknik Servisi Hizmetleri


Sunny televizyon modellerinin montajının doğru şekilde yapılması da son derece önemlidir. Yapılan yanlış bir uygulama yüzünden televizyonun tekrar sökülerek montajının yapılması zahmetli olabileceği gibi aynı zamanda masraflı da bir iştir. Ayrıca bu durum cihazınızın zarar görmesine de sebep olabilir. Bu sebeple, profesyonel bir destek alınması gerekebilmektedir.


Zemine göre doğru aparatların seçimi de televizyon montajında son derece önemlidir. Cihazın çevresinde herhangi bir şekilde gaz kaçağı oluşursa farklı cihazlarda kullanılmaması gerekir. Kapılara yakın olan alanlarda olmaması gereken televizyonlar, farklı elektronik cihazlara zarar verebilecek bir ortamda da durmamalıdır.


Sunny Televizyonların Arızaları ve Sebepleri


Sunny markalı televizyonlar diğer tüm markalarda olduğu gibi zaman içerisinde arıza yapabilir. LED ve plazma arızalarında pek çok farklı sebep söz konusu olabilir. Örneğin, cihazın kumandası çalışmıyor ise pilleri kontrol edilebilir ayrıca cihaz ile iç ünite arasındaki mesafeden sinyal alıp alınmadığı kontrol edilir. Sinyal alınmadığı durumlarda kumandanızda ya da televizyonunuzun iç sinyal mekanizmalarında bir sorun olduğu söylenebilir.


Televizyonunuz tamamen çalışmıyor, elektrik almıyor ya da iç ünite çalışma göstergesi çalışmıyor ise bu durumda daha ciddi sorunlardan bahsedilebilmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı televizyonunuzun çalışmadığı düşünüyorsanız kendi başınıza müdahale etmek ya da televizyonunuzu arızalı bir şekilde çalıştırmaktan uzak durmalısınız. Bu durum televizyonunuza kalıcı hasar vermenize yol açabilir.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin