Philips Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Philips Televizyon Teknik Servis

Philips Televizyon Arıza Kayıt

Bartın Kocaeli Şanlıurfa Yozgat


Philips TV Servisi - Philips LED/LCD/OLED/QLED/Smart TV Servisi


Birçok TV birkaç yıl, hatta on yıllarca kullanıldıktan sonra bile sorun çıkarabilir. Philips TV modelleri genel olarak güvenilir olmakla birlikte, çalışma koşullarını uzun süre devam ettirmek için bazen Philips TV servisi onarımına ihtiyaç duyabilir. Televizyonunuzdaki arıza ne olursa olsun, tamir edilmemesi için genellikle bir neden yoktur. Televizyonunuzdan vazgeçmeden önce Philips LED TV servisi, Philips LCD TV servisi, Philips OLED TV servisi, Philips QLED TV servisi ve Philips Smart TV servisi profesyonellerimizi arayın!


Philips LED TV Neden Arızalanır?


Philips LED TV ekran panelleri, aralarında koyu sıvı kristal malzeme bulunan çok ince ekranlardan oluşur. Panel dıştan darbelere karşı koruma amaçlı bir film ile kaplıdır. Fakat paneller çok kırılgandır ve fiziksel olarak kolayca zarar görebilir. Eğer ekran görüntüsü ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız Philips LED TV servisi birimimiz size bu konuda yardımcı olabilir. Elektriksel veya mekanik arızalardan dolayı oluşan çizgiler karşılıklı kenarlar arasında olurken, fiziksel hasar nedeniyle oluşan çizgiler lokal bölgededir.


Philips LCD TV Neden Arızalanır?


Philips LCD TV modellerinde, çoğunlukla görüntü sorunları bir Philips TV servisi aramanın nedenidir. İzlediniz görüntünün biraz garip olduğunu düşünüyorsanız, TV'nizin renk ayarları kapalı olabilir. Bu basit bir şekilde giderilebilir, ancak ekrandaki yatay çizgiler, bulanık görüntü, gölgeli görüntü veya renk bozulmasının daha karmaşık bir nedeni olabilir. Philips LCD TV servisi ile iletişime geçmeniz önerilir.


Philips OLED TV Neden Arızalanır?


OLED Philips TV ekranların TV deneyiminizi bozacak, kalıcı hasara karşı duyarlı olduğunu duymuş olabilirsiniz. Tüm 'organik ışık yayan diyot' (OLED) ekranlar yanabilir ve plazmalardan, standart sıvı kristal ekranlardan (LCD) daha hassastırlar. Ancak, OLED TV ekranlar LCD TV'den daha iyi görüntü kalitesi sunar. Tüketicilerin yanma olasılığını önlemek için uzun süre OLED ekranda statik görüntüler bırakmaması gerekir. Görüntüyü değiştirdiğiniz sürece, asla yanma problemi ile karşı karşıya kalmazsınız. Aklınıza takılan tüm sorular için Philips OLED TV servisi teknisyenlerimize danışabilirsiniz.


Philips QLED TV Neden Arızalanır?


Son yıllarda LCD veya sıvı kristal ekranlar, TV ve bilgisayar monitörleri için standart haline gelmiştir, hantal tüplü ekranları değiştirir ve kullanıcılara mükemmel renk, kontrast ve parlaklık ile yüksek çözünürlüklü görüntülere erişim sağlar. QLED TV'ler şu ana kadar geliştirilmiş en yeni ve en iyi teknolojisi ürünleridir. Ekran kararması ve ani kapanma sorunları bildirilmiş ise de bu, Philips QLED TV servisi teknik birimine ulaşan kullanıcı bilgi eksikliğinden kaynaklı şikâyetlerdir. Olası TV arıza sorunları, herhangi bir TV modelinde olabilecek; bağlantı, elektrik, görüntü ayarları olabilir. Ekranda renksiz, açık veya koyu renk alanlar, ekran paneline giren nem, yağış, toz veya duman gibi dış maddeler etkisiyledir.


Size En Yakın ve En İyi Philips TV Servisi


Bağlantı sorunlarından görüntü sorunlarına kadar, İstanbul merkezli geniş hizmet ağına sahip Philips TV servisi uzman ekibimiz, her gün ve tüm gün aramalarınızı yanıtlamak için hazırdır. Philips LED TV servisi, Philips LCD TV servisi, Philips OLED TV servisi, Philips QLED TV servisi ve Philips Smart TV servisi, gelişmiş elektronik test cihazları, teknik bilgiler sayesinde size uzman tavsiyesi ve kaliteli tamir servisi hizmeti verebiliriz. Büyük ekran, geniş ekran, düz ekran, düz panel, plazma, LED, QLED, OLED, LCD, DLP, HDTV, projeksiyon ve klasik CRT tamiri konularında bize güvenebilirsiniz. En iyi Philips TV arıza ve bakım servisi imajımızı korumak için çalışıyor ve müşteri memnuniyeti prensiplerimizden ödün vermiyoruz. Philips TV, ses ve görüntü sistemleri sorununuz için hemen müşteri hizmetleri yetkilimizle irtibata geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin