BEKO Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


BEKO Televizyon Teknik Servis

BEKO Televizyon Arıza Kayıt

Afyon Balıkesir Kırşehir Yozgat


Beko LED TV Servisi


Beko markalı LED, LCD ve OLED gibi televizyonlarınız arıza yaptıysa ve tamirini yapabilecek yeterli donanıma sahip bir BEKO LED TV servisi arıyorsanız seçim konusunda bazı detaylara dikkat etmelisiniz. İlk etapta firmaların güvenilir bir şekilde hizmet sunduğundan ve müşterilerinden olumlu geri dönüşler aldığından emin olmalısınız. Bu tür firmaların aynı zamanda Beko LCD TV servisi ve Beko OLED TV servisi sunduğundan da emin olmalısınız.


Deneyimli ekibiyle birlikte hizmet sunan Beko TV teknik servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman cihazlarınızın ilk günkü gibi kullanılabilmesini sağlayabilirsiniz. Elektronik ev aletleri arasında yer alan televizyonların evinizde veya işyerinizde bir gün bile olmazsa olmaz ürünler olduğunun farkında olan teknik servisler bütün onarım işlemlerini aynı gün içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Ancak bu durum televizyonunuzdaki arızanın türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Beko Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri


Cihaz için onarım tamiratının asla imkansız olduğunu düşünmeyen bu tür servisler sizlere özel çözümleri her zaman bulabilmektedir. Gerektiği zaman sizlere dönüşü uzun zaman alacaksa geçici bile olsa konsiniye bir ürün bırakan firmalar bulabilirsiniz. Beko TV özel servisi tarafından tamiratı gerçekleştirilen televizyonlarınız gerekli testlerden geçtikten sonra sizlere teslim edilmektedir. Ekranda görüntüyü gördüğü anda televizyonun tamir olduğunu ve başka bir işleme ihtiyacı olmadığını düşünen firmaların aksine televizyonları geniş kapsamlı bir teste sokan TV servislerinden yararlanmalısınız.


Beko TV teknik servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman tarafınıza hızlı bir şekilde arıza ile ilgili geniş kapsamlı bilgi verilir ve arızalar hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olursunuz. Daha sonra gerekli müdahalelerde bulunulur ve tamirat işlemine başlanır. Kişilere danışmadan müdahalede bulunup çalışır duruma getirilen televizyonlar için yüksek meblağlar isteyen servislerden uzak durmalı ve her zaman onayınız alınmadan herhangi bir işlem uygulanmaması gerektiğini de teknik servislere bildirmelisiniz.


Beko Televizyonlar Neden Arıza Yapar?


LCD, plazma ve LED ekranlı olan televizyonlar fiziksel darbelere karşı dayanıklı olabilecek televizyon modelleri değildir. En ufak bir çarpma veya sıvı teması meydana geldiği zaman bu tür televizyonlar hemen bozulabilmektedir. Bu sebeple, televizyonların arıza yapmaması için ıslak bez ya da yüzey temizleyici spreyler ile televizyonların temizlenmemesi gerekmektedir.


Ayrıca ekranının bir kısmı kırılmış olan televizyonları da çalıştırmanız doğru değildir. Arızalı bir şekilde çalıştırılan televizyonlar geriye dönüşü olmayacak şekilde bozulabilmektedir. Eğer televizyonunuzda bir arıza olduğunu düşünüyorsanız zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde teknik destek ekiplerinden destek almanız gerekmektedir.


Beko TV Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Teknik servis ekipleri gerektiği zaman yerinde gerektiği zaman ise özel çalışma alanlarında televizyonlarınıza müdahale edebilmektedir. Müdahale edilecek yer ve müdahale süresi tamamen yaşadığınız soruna ve arızanın türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Arızalı olan televizyonların yerine yenisini almak yerine uygun fiyat seçenekleriyle hizmet sunan teknik servislerden hizmet almanız maddi olarak tasarruf elde etmenizi de sağlar.


İşlevsel özelliklere sahip, dayanıklı ve sıfır yedek parçalar ile hizmet sunan TV teknik servislerinden yararlanmanız televizyonunuzun daha uzun ömürlü olması için son derece önemlidir. Yan sanayi ya da ikinci el yedek parçalar aile tamirat işlemini gerçekleştiren firmaları tercih ettiğiniz zaman tamirat gören televizyonunuz kısa süre içerisinde tekrar arıza yapabilir. Ayrıca bu tür parçalar ile çalışan televizyonlar güvenlik açısından da uygundur değildir. Kalitesiz parçalar ile çalıştırdığınız televizyonlarınız hızlı bir şekilde ısınabilir ve yangın tehlikesiyle de sizi karşı karşıya bırakabilir. Eski parçalarınızı almayacak ve eski parçalar ile tamirat işlemini yapmayacak olan ve bütçenize uygun olan TV teknik servislerini tercih ederek sizler de televizyonlarınızı tamir ettirebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin