Dünyada ve Türkiye’de güven kazanmış uluslararası standartta hizmet veren bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde hizmet verdiği gibi Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet veriyor. Aynı zamanda İstanbul’un her iki kısımda da hizmet vermekte olup birçok şubesi bulunmaktadır. Markalar ile hizmet veren firmamız 1997'den beri Türkiye genelinde dünya standartlarında hizmet vermektedir. Firmamız 250’den fazla çalışanı istihdam sağlamak olup her gün büyümeye devam eder.

Hizmet Kalitesi


444televizyon.com.tr kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız Ankara, Konya, Sakarya ve Kocaeli illerinde en iyi kalitede televizyon servis hizmeti vermektedir. Firmamız İstanbul Avrupa Yakası'nda tüm ilçeleri geçmiş servis aracılığıyla hizmet sağlamaktadır. Hizmet kalitesinde ürünlerinin yanı sıra çalışanların güler yüzü, disiplini ve müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli ilkelerimiz arasındadır.

Garanti Kalitesi


Yapılan Servis sonrası değişen Parçalar da firmamız bir sene garantisi taahhüt etmektedir. Ürünlerin arkasında duran firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Değişen ürünlerde takılan Parçalar orijinal olup firmamız garantisi vererek ürünlerin arkasında durur. Firma ile yaşadığınız sorunlar talepler ve şikayetleriniz için 7/24 çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinde müşteri temsilcilerimiz size en iyi kalite ve hizmet vermekten mutluluk duyacaklardır. Firmamız takılan parçaları bilir garanti vererek sektördeki farkını ve kalitesini ortaya koymaktadır. Firmamız tüm müşterilerine eşit şartlarda hizmet vermektedir. Garanti kapsamında olan ürünler şikayet halinde hızlı bir şekilde çözüme kavuşturularak müşterinin sorununu giderilme de yardımcı olunur. Oluşan tüm şikayetlerde müşteri hizmetlerine ulaşmanız ve şikayet kaydı oluşturmanız bizim için yeterli olacaktır. Tarafımıza iletin lütfen şikayet sonrasında müşteri hizmetleri birimi gerekli müdürlüklere şikayeti aktararak sizi çözüme en kısa sürede ulaştıracaktır. Müşteri hizmetleri şikayet ve talep formu sonrasında 7 iş günü içerisinde tarafınıza gelirim sağlayacaktır. Yaptığınız tüm görüşmeler müşteri hizmet kalitesi açısından kaydı alınmakta olup size daha iyi hizmet vermeye başlar. Garanti verilen ürünler sistemimizde kayıtlı olup odası bir sorun durumunda size bilgisi verilecektir. Verdiğimiz hizmetten en iyi memnuniyeti 7/24 çağrı merkezi sayesinde sağlamayı hedeflediğimizi belirtmek isteriz.

Bizi Takip Edin