Sony Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sony Televizyon Teknik Servis

Sony Televizyon Arıza Kayıt

Adana Afyon Şanlıurfa Tekirdağ


En İyi Sony TV Modelleri için En İyi Sony TV Teknik Servis


Sony TV modelleri, yeni bir TV satın almak isteyen herkes için ilk kriterdir. Mükemmel ses ve görüntü sistemlerinin mimarı olan Sony markasının başarı sırrı, yüksek tüketici memnuniyeti ilkesi ile çalışmasıdır. Sony TV servisi, yaygın Sony TV teknik servisi ağı ile sadık Sony kullanıcıları için en iyi tamir ve bakım hizmetleri sunarak marka değerine katkıda bulunur. Sony plazma TV, Sony LCD TV, Sony LED TV, Sony OLED TV serisi TV'ler için Sony TV özel servisi yüksek standartlarda çalışır.


Sony TV Arıza Nedenleri ve Sorun Giderme


Çoğu teknoloji üreticisi gibi Sony TV de ürünlerini normal şartlar altında uzun yıllar, sorunsuz kullanılacak şekilde tasarlar, pek çok kez test eder ve nihai üretime geçirir. Sony TV servisi için arıza nedenleri değişkendir; her televizyonun çevresel kurulum ve kullanım şartları aynı olmayabilir. TV kurulum aşamasında uygun yapılmayan ses ve görüntü ayarları, zayıf sinyal kaynakları ve dış etkenlere karşı kötü kablo bağlantılarından, görüntü kalitesi etkilenebilir. Standart kurulum ve kontrollere rağmen bir problem ortaya çıkarsa veya Sony TV cihazınız istenildiği gibi çalışmıyorsa, bir Sony TV özel servisi tarafından tamir edilmesi gerekebilir, ancak sorunun küçük ve çözülebilir olup olmadığını görmek için deneyebileceğiniz şeyler olabilir.


Sony TV görüntü sorunları: Yanlış görüntü ayarları, kablo bağlantıları, zayıf sinyal kaynakları, Sony TV'nizin görüntü kalitesini etkileyebilir. Kablo, anten veya WiFi bağlantıları doğru girişlere takılı mı? Sony TV teknik servisi ile iletişime geçmeden önce kablo, uydu alıcısı, anten veya diğer bileşenlerle bağlantılar kontrol edilmelidir. Bir HD kanalından yeterince net bir görüntü alamıyorsanız, resim çözünürlüğü ayarlarını ve kablo / uydu alıcısı üzerindeki ayarları düzenleyebilirsiniz.


Sony TV ses sorunları: Görüntü açık ancak ses zayıf veya hiç çalışmıyorsa, önce giriş ve kablo bağlantılarını kontrol etmelisiniz. Ses ayarlarını değiştirebilmek için TV'nin "Tuner" ve "Video" olarak ayarlanmamış olması gerekir. Ses ve video senkronize değilse, orijinal ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Bir hoparlör diğerinden daha yüksekse, dengeyi ayarlamak için de ses menüsünü kullanabilirsiniz. Yine de sorunlar devam ederse, televizyonunuzun modeline göre bir SONY LED TV servisi, SONY LCD TV servisi, SONY plazma TV servisi, SONY OLED TV servisi birimlerine sahip profesyonel bir Sony TV teknik servisi hizmetine ihtiyacınız olabilir.


Uzaktan kumanda sorunları: Pilleri dolu bir uzaktan kumandayı doğrudan TV'deki kızılötesi sensöre doğrulttuğunuzda çalışması gerekir. Uzaktan kumanda çalışmıyorsa sensörün yüzeyini nemli bir bezle temizleyin. Bazı kanallar izlenemiyorsa, menüdeki 'Otomatik Program Tarama' özelliğini kullanabilirsiniz, bu, mevcut tüm kanalları bulacaktır. Ters giden bir şeyler varsa, Sony kullanım kılavuzu veya Sony internet sitesi müşteri destek sayfalarından yararlanabilirsiniz.


SONY TV Servisi - Sony PLAZMA/LCD/ LED/OLED TV Teknik Servisi


Sony LED, Sony LCD, Sony Plazma, Sony HD, Sony UHD, Sony Smart TV, Sony QLED ve Sony 4K televizyonlar için mütevazı olamayacağımız kadar iyi Sony TV servis tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Bizi 7/24 arayabilirsiniz. Küçük tamir ve bakım işlerinden, Wifi, uydu anten bağlantı ayarlarına veya tam TV ekranı değişimlerine kadar Sony TV'nizi tekrar çalışır duruma getirmek için gereken her türlü teknolojiyi ve teknik personel bilgi ve deneyimini kullanıyoruz.


SONY LED TV servisi, Sony CRT servisi, SONY OLED TV servisi, Sony 4K TV servisi, SONY LCD TV servisi, Sony UHD TV servisi, SONY plazma TV servisi, Sony Smart TV servisi ve SONY OLED TV servisi profesyonellerimiz tüm eski ve yeni teknoloji Sony TV modelleri için yetkindir. Yapılan tüm işler ve kullanılan orijinal parçalar 1 yıl garantilidir. Sony teknik servisi olarak İstanbul, Bursa ve Ankara dâhil tüm bölgelere hızlı erişimimiz mevcut!


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin