Birçok markanın teknik servisliğini yapmakta olan firmamız bu sektör içerisinde 1997 senesinden beri hizmet vermektedir. Bu deneyim dolu yıllar içerisinde kazanmış olduğumuz çeşitli özelliklerimizden dolayı müşterilerimizin her daim beğenisi kazanmayı başaran bir kuruluş olduk. Firmamız ülke içerisinde İstanbul, Ankara, Konya, Sakarya ve Kocaeli gibi iller içerisinde hizmet vermektedir. Bu iller içerisinde yaşamakta olan biriyseniz ve kullandığınız çeşitli ürünler içerisinde bir problem meydana gelmişse bizlerle iletişime geçerek gerekli olan bütün işlemlerimizden faydalanma olanağınız olacaktır.


Bununla birlikte İstanbul semti içerisinde 70’ten fazla servis aracımızla bu kent içerisinde bulunan bütün ilçelere hizmet verebilmekteyiz. Bu hizmet genişliğimiz diğer hizmet verdiğimiz iller içerisinde de geçerlidir. Bundan dolayı bizimle irtibata geçme konusunda asla çekinmemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.


Firma Olarak Gizlilik Prensibimiz


Teknik servis işlemleri içerisinde bazı durumlar içerisinde müşterilerimizden bazı bilgiler alabilmekteyiz. Almış olduğumuz bu bilgiler bazı zamanlar müşterilerimizin kendi kişisel bilgileri olabilmektedir. Bazı firmalar almış oldukları bu kişisel bilgileri iyi bir şekilde muhafaza edemediklerinden dolayı üçüncü kişiler bu bilgilere erişebilmektedirler. Firma olarak bizler siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz bu kişisel bilgileri çok iyi şekilde muhafaza edebilmekteyiz.


Görev sahası içerisinde müşterilerimizle iletişim halinde bulunan teknik elemanlarımız özel dosyalar içerisinde almış oldukları bilgileri özel olarak koruyarak üçüncü kişilerin bu bilgilere erişme imkanını ortadan kaldırmaktadırlar.


Firma Olarak Bizlerle İletişime Geçmek


Teknik servis olarak hizmet vermekte olan firmamızı tercih edip ürünlerinizin tamir, onarım ya da montaj gibi işlemlerini bizlerin gerçekleştirmesini istiyorsanız eğer yapmanız gereken çok basit bazı işlemler bulunmaktadır. İlk olarak siz değerli müşterilerimizin ulaşabilmeleri için kullandığımız sabit telefon hatlarımızı aramanız gerekmektedir. Bu hatlarımız 7/24 aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Böylece sizlere sorun oluşturan durumlardan en kısa süreler içerisinde kurtulma olanağınız olacaktır.


Firma olarak bizlerle iletişime geçtikten sonra çağrı merkezinde yer almakta olan çalışanlarımız en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçmek adına teknik elemanlarımızı göndererek gün içerisinde sorununuza yönelik müdahale işlemleri başlatılmaktadır. Ürünlerinize yapmakta olduğumuz bütün işlemlerin firma garantimiz altında olduğunu söyleyebiliriz.

Bizi Takip Edin