Vestel Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Vestel Televizyon Teknik Servis

Vestel Televizyon Arıza Kayıt

Ankara Muğla Niğde Sinop


Vestel TV Modelleri için En İyi VESTEL TV Teknik Servisi


Vestel TV modelleri, Plazma TV, dijital LCD TV, 4K Akıllı TV gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çok büyük bir kullanıcı portföyü olan markaya VESTEL TV teknik servisi olarak destek veriyoruz. Vestel TV servisi hizmetlerimiz, VESTEL LED TV servisi, VESTEL LCD TV servisi, VESTEL PLAZMA TV servisi birimleri profesyonellerinden oluşur. İhtiyaç duyduğunuz tüm tamir ve bakım işleri için bizi 7/24 arayabilirsiniz.


Vestel TV Modelleri ve Özellikleri


Vestel Ultra HD TV/ Vestel 4K UHD TV: Ultra Yüksek Çözünürlük olarak da bilinen 4K UHD, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğe sahiptir ve bu, Full HD piksel toplamının dört katıdır. Artan piksel sayısından dolayı, standart bir HD ile 4K UHD TV arasındaki görsel fark, 4K ile piksel izlerini bir adım öteden görememenizdir. Bu mükemmel televizyonlarda çoğu zaman bir sorun çıkmaz, olası arızalar için VESTEL TV teknik servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Vestel Elite UHD TV: Ultra HD 4K çözünürlük sağlamanın yanı sıra, bu serideki Vestel TV'ler, HDR teknolojisi sayesinde daha gerçekçi görüntüler sunar. HDR içeriğine erişim kolaydır. Kaydedilmiş ekran görüntüleri için Dolby Vision sistemi içerir. Ayrıca daha kapsamlı izleme açıları ve görüntü renk kontrastları için, Quantum Dot ve Local Dimming özellikleri mevcuttur. Olası bağlantı problemleri için Vestel özel servisi teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.


VESTEL LED TV: LED TV, bir arkadan aydınlatmalı LCD TV türüdür. Paneller tipik olarak, aralarında sıvı kristal çözeltisi bulunan iki polarize malzeme tabakasından oluşur. Teknoloji daha iyi olduğu için, artık tüm LCD TV'ler LED ışıkları kullanmaktadır ve ortak LED TV'lerdir. Eski LED televizyonunuz veya yeni LCD TV'niz için VESTEL LED TV teknik servisi uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.


VESTEL OLED TV: Renk hassasiyeti ve resim netliği sağlayan OLED ekran TV'ler, renk kontrastları oluşturmak için derin siyahları, saf renk tonlarına göre ayarlar. Dolayısıyla daha net, çarpıcı görüntüler izlenir. Henüz yeni bir teknoloji ve bağlantılar doğru ayarlanmadığında bu yüksek teknolojiden yararlanamayabilirsiniz. VESTEL TV teknik servisi bölümümüzden ücretsiz bilgilendirme desteği alabilirsiniz.


VESTEL TV Neden Arıza Yapar?


İleri teknoloji televizyon sistemleri çok karmaşık ve hassastır. Normal standartlarda kurulum yapıldığında, yıllar boyu VESTEL TV servisi ile yollarınız çakışmaz. Fakat bir tesisat değişikliği, ek bir cihaz kullanımı veya ortamdaki nem veya toz bile bir TV arıza nedeni olabilir. TV'nizde bir DVD oynatıcı, PS veya surround ses sistemi gibi başka cihazlar kullanıyorsanız, bu cihazlar TV ile çakışarak ses özelliğinin yanlış çalışmasına neden olabilir. Örneğin, bir DVD izlerken sessize alırsanız, uzaktan kumanda TV'yi değil, yalnızca DVD oynatıcı sesini kapatabilir. TV arıza nedenini tahmin etseniz bile cihazınızın akıbeti için VESTEL TV teknik servisi haricinde müdahale etmemeniz gerekir.


Akıllı ve Wi-Fi Özellikli Vestel TV'ler Nasıl?


Hem Smart/Akıllı hem de WiFi özellikli televizyonlar, internete bağlanarak TV ekranından izlemenize imkân sağlar. Her birinin tarama yeteneği en büyük farktır. Akıllı TV, internette sınırsız sörf yapmanızı sağlar, tıpkı bir bilgisayar ekranı gibi klavye bile takabilirsiniz. Wifi özellikli TV'ler, web sitelerine doğrudan girmenize izin vermez, ancak Wifi kullanarak indirilen uygulamalar yoluyla içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Vestel akıllı ve Wifi özellikli TV'ler de teknik eksikliklerden kaynaklanan kurulum hataları dışında çok fazla bir sorun yaşanmaz.


Vestel Teknik Servisi olarak her versiyon Vestel televizyonlar için tamir ve bakım hizmetimizden yaralanmak için bizi her gün ve her saat arayabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak deneyimli Vestel TV özel servisi ekibimiz ile tanışabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin