SEG Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


SEG Televizyon Teknik Servis

SEG Televizyon Arıza Kayıt

Ankara Giresun İzmir Konya


SEG TV Özel Servisi Verdiği Hizmetler


Seg, Vestel’e bağlı yerli üretim televizyon markasıdır. Tüketici beklentilerini karşılayabilen Seg, kaliteli televizyonları ve Seg TV özel servis hizmetleriyle, Türkiye’de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Seg marka televizyonların fazlasıyla tercih edilme nedenlerinden birisi de fiyatlarının uygun olması. Seg televizyonlar, yerli üretim olduğu için makul fiyatlarla satışa sunulmaktadır.


Hangi TV Modeli Seçilmeli?


Piyasada birçok model ve marka televizyon bulunuyor. Seçim yaparken tüketicinin ihtiyaçları göz önünde bulundurulması, televizyon boyutunun mekân büyüklüğüne göre seçilmesi aynı zamanda da teknik servis hizmetlerinin kaliteli olması gerekiyor.


Kullanıcı Kaynaklı TV Arızalarında Ne Yapılmalı?


Televizyon arızaları taşıma sırasında ya da darbe aldığında da ortaya çıkabilir. Çeşitli kazalarda bozulan televizyonlar kullanıcı kaynaklı arızalar kategorisine girer. Kullanıcıdan kaynaklı televizyon arızalarında uzman servislere danışmak gerekiyor. Konusunda uzman olmayan kişilerin arıza onarım girişimleri cihazın kısa süre sonra yeniden arızalanmasına ya da daha fazla bozulmasına neden olabilir. Seg Plazma TV servisi, kullanıcı kaynaklı olsun veya olmasın her çeşit arızanın giderilmesi konusunda uzman hizmet vermektedir.


Neden Seg TV Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Televizyon arızalarında teknik servisin verdiği tamir süresi, tüketiciyi mağdur etmeyecek kadar ve mümkün olduğunca kısa olmalıdır. Seg LED TV servisi, arıza tespiti yaptıktan sonra arıza durumuna göre yerinde ya da tamir atölyesinde arızanın onarımını gerçekleştirir.


Tüketici için çözümün hızlı olması kadar kesin olması da önemlidir. Bu yüzden Seg LCD TV servisi, düzeltilen televizyon arızasının tekrarlanmaması için ayrıca özen gösteriyor ve tamirde yeniden arızalanma riski düşük olduğundan sadece orijinal parçalar kullanıyor. Bununla birlikte Seg TV teknik servisi, giderilen arıza içinde uzman tarafından belirlenen garanti süresi veriyor.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin