Pioneer Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Pioneer Televizyon Teknik Servis

Pioneer Televizyon Arıza Kayıt

Bingöl Burdur Kastamonu Kilis


Size En Yakın Pioneer TV Servisi


En köklü ses ve görüntü sistemleri markası Pioneer LED TV ve Pioneer Plazma serisi ile beğeni topluyor. Bununla birlikte pek çok kişi satın almakta tereddüt ediyor, çünkü PİONERR TV servisi bulmanın zor olduğunu veya PİONERR TV servis ağının çok yaygın olmadığını düşünüyorlar. Oysa Pioneer LED TV servisi ve Pioneer plazma servisi hizmetlerimiz ile çok yakınınızdayız. Yapmanız gereken tek şey, elektronik aletlerinizde meydana gelen herhangi bir sorun için servis merkezi uzman teknisyenlerimizden destek almaktır.


Ücretsiz Pioneer TV Servisi Telefon Desteği


PİONEER TV servisi müşteri hizmetlerimizden arızalı Pionerr televizyon veya görüntü sisteminiz ile ilgili ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz. Belirtileri ve televizyonunuzun kullanım geçmişini temel alarak size telefonla ilgili kaba bir tahmin verebiliriz. Ancak, teknisyenlerimizin sorunu doğru şekilde teşhis etmek için cihazınızı incelemesi gerekir. Bunun nedeni, birkaç farklı sorunun aynı semptomlara neden olabileceğidir. İstediğiniz zaman ve 7/24 randevu planlamak için bizi arayabilirsiniz. Teknik ekibimiz, televizyonunuzdaki soruna yerinde ve doğru teşhis ederek gereken müdahalede bulunacak ve TV probleminizi kısa sürede çözecektir.


Rakipsiz Pioneer TV Servisi


PİONEER TV servisi olarak size mümkün olan en iyi ürünleri ve mümkün olan en iyi hizmet desteği sunmaya hazırız. Müşteri hizmetleri ekibimiz, sorunsuz müşteri hizmeti ve desteği sağlamayı taahhüt eder. PİONEER TV servisi, projeksiyonlu TV, HDTV dahil, her model için tamir hizmeti verebilir. Teknisyenlerimiz, Pioneer LED TV servisi, Pioneer LCD TV servisi ve Pioneer plazma servisi birimleri ile ev eğlence elektroniği cihazlarında uzmanlaşmıştır. Teknik servis personelimiz size her türlü Pioneer servis ve bakımı vermek için üst düzey yetkinliktedir.


Rakipsiz bir Pioneer servis deneyimi yaratma konusunda tutkuluyuz. Yüksek teknoloji cihazları onarımı ve kaliteli müşteri hizmetleri konusunda en iyisini sunmaktan gurur duyuyoruz.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin