Alanında 22 yıllık bir geçmişi olan firmamızın kuruluş tarihi 1997. Eğer parça değişimi olacak ise değişen parçalar konusunda siz değerli müşterilerimize bilgi verip onayı alındıktan sonra, değişim yapılıyor ve değişen parçalara 1 yıl garanti veriliyor. Teknik servisimizin en önemli özelliklerinden bir tanesi geniş bir yedek parça ağına sahip olması. Ayrıca marka model fark etmeksizin hizmet verebilme yetisi.

Farkı Nedir?


Firma vadettikleri ile gerçekleşen in uyuması verdiği kalitenin hizmeti ve güleryüzlü sayesinde her zaman tercih edilen bir markadır. Aynı zamanda Ankara Konya Sakarya ve Kocaeli’nde televizyon servis hizmeti vermekle birlikte değişen parçalar için 1 yıl müşterisine garanti vermektedir. En büyük farkı da takılan veya değiştirilen parçaların orijinal olması ve 7/24 Çağrı Merkezi hizmeti vererek ürünlerinin arkasında durmasıdır.


Gizlilik Sözleşmesi


Firmamız verdiği hizmetin arkasında durmak da beraber gizliliği de oldukça önem vermektedir. Türkiye ve dünya genelinde verilen tüm hizmetleri içerir ve siteye kayıt ve giriş yapmış herkesin gizlilik sözleşmesini kabul ettiğini söyleyebiliriz. Üyelik sözleşmesini kabul eden herkes alınan bilgileri toplamamıza ve müşterimiz için daha iyi bir hizmet vermek adına işlememize izin vermiş olur. Burada tek amaç Türkiye ve dünya genelinde hizmet veren firmamızın daha iyi içerikler ve daha iyi hizmet vermek amacıyla olduğunu unutmamak gerekir. Dolayısıyla güven içerisinde size hizmet vermekten mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Kullanıcı web sitemizi ziyaret ettiğinde tarayıcı türü dili ve saat dahil olmak üzere kayıt olur. Firmamız gerek görülmesi durumunda yasalar çerçevesi dahilinde bilgileri paylaşma hakkına sahiptir. Tüm haklar firmamıza ait olup kullanıcı ziyaretçi en baştan kuralları kabul etmiş sayılır. Firmamız Bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşabilir kullanabilir ve aynı zamanda farklı tutabilir. Aynı zamanda bilgileri değiştirip kullanma veya kullanmama tüm yazı içeriklerini değiştirme kaldırma silme hakkı tarafımıza aittir. Kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen veya paylaşmayan kullanıcılar web sayfamızdan ve hizmetlerimizden tam anlamıyla yararlanabilirler. Kişisel Bilgilerinizi alnımızdaki amaç gerektiğinde düzeltme tekrar paylaşma ve hizmeti daha iyileştirme amacı gütmektedir.

Bizi Takip Edin