AXEN Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


AXEN Televizyon Teknik Servis

AXEN Televizyon Arıza Kayıt

Çanakkale Erzincan Kırşehir Niğde


Yerli Üretim Marka Televizyonlar


Yerli ya da yabancı teknoloji markalarının yarış halinde olduğu günümüzde gözler Türkiye’ye çevrildi. Hem yerli üretim hem de yabancı markaların üretimleri artık ülkemizde de yapılıyor. Türkiye’nin en iyi üç televizyon üreticisinden biri olan Atmaca Elektronik şirketi, piyasaya sürdüğü Axen marka televizyonuyla Türk insanının yüzünü güldürüyor. Kaliteli yerli üretim aynı zamanda da uygun fiyat Axen televizyonları ön plana çıkartıyor. Yeli markanın sadece teknik ya da tasarımı özellikleri değil, Axen Led tv servisi hizmetleri de tüketicilerin taleplerini karşılıyor.


Axen LCD-LCD Televizyonların Kalitesi Nasıldır?


Axen uygun fiyat, eşittir kalite denklemini sağlayabilmektedir. Axen LCD ve LED tv, üretimde ucuz malzeme kullanıldığından değil, yerli üretim olduğu için diğer markalara göre daha uygun fiyatlara sahip. Dolayısıyla Axen Lcd TV sevisi olanakları da güncel TV teknolojisi kadar gelişmiştir. Teknik servis konusunda uzman firmamız, kullanım ya da üretimden kaynaklı olabilecek her türlü sorun için profesyonel destek sağlamaktadır.


Axen Marka Televizyonların Fark Yaratan Özellikleri Nelerdir?


Yüksek çözünürlük, kablosuz ağ bağlantıları, gelişmiş dahili uydu alıcılar, yüksek ses çıkış gücü, kişiselleştirilebilen menü seçenekleri ve enerji verimliliği gibi fark yaratan özelliklere sahip Axen televizyonlar, pahalı ithal markaların gerisinde kalmıyor. Son model televizyonlarda bulunan ve normalde yüksek ücretler ödenmesi gereken teknolojik özelliklere Axen televizyonlarla daha uygun fiyatlara sahip olunabiliyor.


Axen Teknik Servis Hizmetleri Nasıldır?


Ürünün kalitesi kadar teknik servis hizmetlerinin kalitesi de çok önemlidir. Olası televizyon arızaları ve teknik yardım gerektiren zamanlarda Axen Led tv servisi, gereken tüm desteği tüketicilerine kesintisiz olarak sağlıyor. Tüketicilerin alacağı hizmetler sırasında uzayan prosedürlerle işi zorlaştırmayan Axen Lcd tv servisi, her daim 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin