Sharp Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sharp Televizyon Teknik Servis

Sharp Televizyon Arıza Kayıt

Iğdır Karabük Kocaeli Tekirdağ


SHARP TV Tamir ve Bakım Servisi - LED-LCD-PLAZMA TV Servisi


İlk Japon TV üreticisi olan Sharp, görüntü teknolojileri dünyasında büyük bir markadır. SHARP tv servisi olarak uzun yıllar boyunca sunduğumuz tüm hizmetler, teknik özelliklere entegre olmuş uzmanlarımıza ve TV alanındaki engin tecrübemize dayanmaktadır. TV paneliniz hala tek parça halinde ise, güç, ses, HDMI gibi birçok ortak sorun giderilebilir. Bunun için SHARP led tv servisi, SHARP lcd tv servisi ve SHARP plazma servisi birimlerimiz hizmetinizdedir.


SHARP TV Arıza Tespiti


TV'de arıza tespitini doğru yapmak çok önemlidir! Bazen bir SHARP tv servisi çağırmak için sorunlar çok küçüktür ve kendiniz çözebilirsiniz. Eğer televizyonunuz düzgün çalışmıyorsa:


Tüm kontrollerinize rağmen TV'nizin sorunu devam ediyor ise arıza tespiti ve onarımı için SHARP tv servisi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


SHARP TV Tamir Fiyatları


TV arıza tamir fiyatları, TV'de neyin problem olduğuna bağlıdır. İlk olarak, SHARP led tv servisi, SHARP lcd tv servisi ve SHARP plazma servisi uzmanları, plazma, LED veya LCD TV'deki hangi bileşenin kötü olduğunu belirlemek veya sorunlu parçaları değiştirmek için incelemelidir. SHARP TV tamir fiyatları, aynı zamanda TV modeliniz için parçaların stok mevcudiyetine de bağlıdır. LG, Samsung, Sony gibi çoğu yaygın modellerde, modellerinin çoğunda kullanılabilen parçalar bulunur ve maliyeti daha düşüktür. TV'de herhangi bir sorun olduğu zaman yeni bir TV almak kolay bir seçenek değildir. TV arızaları için tv servisi hizmetlerimizi arayıp minimum tamir fiyatları ile tamir ettirerek, ekstra maliyetten kurtulabilirsiniz.


Plazma, LED veya LCD TV olsun TV ile ilgili sorunlar çoğunlukla karmaşık, kendine özgüdür ve deneyimli personeller tarafından ele alınmalıdır. TV ekranları büyüdükçe ve teknoloji daha gelişmiş hale geldiğinden, TV onarımı eskisinden çok daha fazla teknik bilgi gerektirir. Nitelikli servis teknisyenlerimiz TV ile ilgili sorunları çözmek için gerekli donanım, eğitim ve deneyime sahiptir. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir!


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin