Regal Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Regal Televizyon Teknik Servis

Regal Televizyon Arıza Kayıt

Artvin Eskişehir Muğla Şırnak


REGAL TV Teknik Servisi - Regal Plazma/LCD/LED TV Servisi


Vestel Holding şirketinin kardeş markası olan Regal, TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, klima, fırın, derin dondurucu, klima, termosifon ve ankastreden oluşan ürün gamına sahiptir. Regal TV teknik servisi ile desteklenen Regal televizyonlar, Vestel üretim tesislerinde üretilir ve marka koruması altındadır. Bir TV satın alırken TV servisi çok önemli olmalıdır. Regal TV'nizde herhangi bir sorun yaşadığınızda soruna hemen müdahale edebilecek, ulaşılabilir bir Regal LED TV servisi, Regal LCD TV servisi, Regal Plazma TV servisi olduğunu bilmek satın alma kriterlerinizi etkileyecektir.


Regal TV Modelleri Neden Tercih Edilir?


Aynı boyuttaki TV modelleri için fiyatlar büyük ölçüde değişir. TV üreticileri ve satış temsilcileri, daha fazla harcamanızı sağlamak için ekstra özellikler, farklı ses teknolojileri ve görüntü kalitesiyle ilgili gerçekçi olmayan iddialar kullanır. Plazma TV, LCD TV, LED TV ve Smart TV modelleri olan Regal televizyonlar, hem muadil teknolojiyi kullanır hem de ekonomik fiyatları ile tüketici dostudur. Aynı özelliklere sahip X bir markanın logosuna ekstra para ödemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca Regal LED TV servisi, Regal LCD TV servisi, Regal Plazma TV servisi hizmetleri mükemmel çalışır, görsel keyfinizin uzun süre kesilmesine izin vermez.


Hızlı ve Kaliteli Regal Televizyon Teknik Servisi


Plazmanız arızalandığında Regal Plazma TV servisi, LCD TV'niz arızalandığında Regal LCD TV servisi hemen gerekli onarımı yapacak ve siz artık ondan vazgeçene kadar televizyonunuz çalışmaya devam edecektir. Yeni teknoloji ürünü bir LED TV sahibi olduğunuzda sistem size biraz karmaşık gelebilir. Regal LED TV servisi bu konuda size memnuniyetle destek verecektir. Kablo bağlantı sorunları, kötü görüntü ayarları gibi herhangi bir sebepten Regal TV performansından yararlanamayabilirsiniz. Regal TV özel servisi ile iletişime geçerek, yüksek kaliteli TV tamir ve onarım hizmetlerimiz için randevu programlayabilirsiniz. 7/24 arayabilirsiniz!


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin