SANYO Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


SANYO Televizyon Teknik Servis

SANYO Televizyon Arıza Kayıt

Antalya Denizli Osmaniye Tunceli


Sanyo LED TV Servisi


Sanyo LED TV’ler televizyon kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen televizyon modelleri arasında yer alıyor. Fakat televizyonlar sık sık arızalanabilen elektronik cihazlar arasında yer alıyor. Bu sebeple, güvenilir bir marka olan Sanyo’yu tercih ettiğiniz durumlarda da teknik servis hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sanyo LED TV servisi aynı zamanda LCD ve plazma TV servisi hizmetleri de sunmaktadır.


Sanyo Profesyonel Teknik Servisi


Sanyo TV teknik servisi hizmetlerinden yararlanarak televizyonlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz. Profesyonel şekilde hizmet sunan bu firmalar sayesinde televizyonunuzu ilk günkü gibi yüksek performanslı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.


Sanyo LED TV’ler Ne Zaman Arızalanır?


Sanyo LED TV’lerin ne zaman arıza yapabileceği net bir şekilde söyleyebilmek son derece zordur. Ancak uzun süreli ara vermeden yapılan kullanımlar cihazın ısınmasına ve arıza yapmasına yol açabilir. Ayrıca elektrik akımındaki ani değişimlerden dolayı da televizyonunuzda arıza meydana gelebilir. Sanyo LCD TV servisi ve Sanyo plazma TV servisi hizmetlerinden yararlanarak sizler de televizyonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılacak olan müdahalelerden sonra televizyonunuzun kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz.


Sanyo TV Teknik Servis Fiyatları


Sanyo TV özel servisi hizmetlerinin fiyatları yaşadığınız arızanın türüne göre değişebilir. Ancak özel servis hizmetleri genellikle her kişinin bütçesine uygundur ve sizi yeni bir televizyon almaktan kurtarır. Ekonomik olarak avantajlı duruma geçebilmenizi sağlayan teknik servis hizmetleri Sanyo markalı televizyonlarınızı yeniden değerlendirebilmenizi sağlar.


Herhangi bir sebepten dolayı arıza yapan televizyonunuzu teknik servise verdiğiniz zaman ekipler ilk olarak televizyonunuzda yaşanan sorunu çözmeye çalışırlar. Analiz çalışmaları yapıldıktan sonra ise gerekli müdahaleler televizyonunuza uygulanır. Televizyonunuzda arıza yaşıyorsanız kendi başınıza müdahale etmek veya televizyonunuzu arızalı şekilde kullanmak yerine teknik servise götürmeniz gerekmektedir.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin