Teknik servis işi başlı başına bir uzmanlık gerektiren alandır. Gündelik yaşamlarımızda ise insanların hayatını kolaylaştıran çok farklı ürünler giriyor. Kullanılan cihazların ise kimi zaman insanlar bir üst modelini tercih ediyor. Bunlardan en başta gelenlerinden bir tanesi ise hiç şüphe yok ki televizyonlar. Eski siyah beyaz tuşlu televizyonların yerini günümüzde ultra ince, uzaktan kumandalı, son sistem, üzerinde internete kadar olan LED, LCD televizyonlar almış durumda.


Ama her tür ürün de olduğu gibi bu ürünlerde de dönem dönem kimi sorunlar yaşanabiliyor. Sonuçta elektronik ve son derece hassas olan cihazlar oldukları için kullanıcı hatası olsun ya da olmasın arıza durumu ortaya çıkabiliyor ki işte bu durumda hizmet alınabilecek en doğru adreslerin başında 444televizyon.com.tr firması olarak biz geliyoruz.

Diğer Önemli Detaylar


Alanında 22 yıllık bir geçmişi olan firmamızın kuruluş tarihi 1997. Eğer parça değişimi olacak ise değişen parçalar konusunda siz değerli müşterilerimize bilgi verip onayı alındıktan sonra, değişim yapılıyor ve değişen parçalara 1 yıl garanti veriliyor. Teknik servisimizin en önemli özelliklerinden bir tanesi geniş bir yedek parça ağına sahip olması. Ayrıca marka model fark etmeksizin hizmet verebilme yetisi.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?


Firmamız adından da anlaşılacağı üzere televizyon alanında hizmet veren bir teknik servis firması olup yaklaşık olarak alanında uzman, donanımlı, ilgili tüm eğitimleri almış 250 mavi ve beyaz yakalı personel ile hizmet veriyor. Tamamen kurumsal bir yapıda olan firmamız alanında tüm yetki belgelerine de sahip. İstanbul’da 6 şubesi, Ankara’da 2 şubesi, Konya’da 1 şubesi, Kocaeli ve Sakarya illerinde 1 şubesi mevcut.


Yani ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Ankara ve Konya illerinde totalde 70 servis ile hizmet veren bir firmayız. İstanbul ölçeğinde sınır tanımayan firmamız hem Avrupa, hem Anadolu yakasında kesintisiz olarak 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Hizmet alınabilmesi için çağrı merkezinin telefonlarının aranması, soruna dair bilgilerin verilmesi ve tam adresin belirtilmesi yeterlidir. Gerisini bu alanda uzman mavi yakalı personellerimiz ivedilik ile hallediyor.

Bizi Takip Edin