Dijitsu Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Dijitsu Televizyon Teknik Servis

Dijitsu Televizyon Arıza Kayıt

Batman Karabük Konya Rize


Dijitsu TV Teknik Servis Hizmetleri


Yerli bir marka olan Dijitsu, son teknolojileri takip eden televizyonlarıyla yakaladığı başarıyı sürdürüyor. Dijitsu TV Özel Servis hizmetlerinde de aynı başarıyı devam ettiren TV markası, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefliyor.


Televizyon Çeşitleri Nelerdir?


Tüplü TV’ler ile başlayan süreç Plazma, LCD, LED, Smart, OLED, QLED televizyon olarak bu güne taşındı ve gelişmeye de devam ediyor. Ürün özellikleri arttıkça doğal olarak fiyatları da yükseliyor. Yine de piyasada her bütçeye uygun bir televizyon bulmak mümkün. Daha uygun fiyatlar arayanlar, Dijitsu marka televizyonları tercih ediyor.


Televizyon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Mekan Büyüklüğü: İdeal ekran ölçüsü, mekan büyüklüğüne ve izleme mesafesine göre belirleniyor. Ekran ölçüsünü 2 ya da 2,5 ile çarpıldığında ortaya çıkan sonuç ideal uzaklık olarak hesaplanmaktadır. Dijitsu Plazma TV Servisi, mekana uygun ekran ölçüsünü hesaplayarak öneri de bulunabilir.


Teknik Özelliklerin İhtiyaca Göre Belirlenmesi: Cihazlarda eklenen her teknik özellik, cihazın fiyatının artmasını sağlıyor. Tüketici, ihtiyacına göre ürün seçtiğinde kullanılmayacağı teknik özelliklere gereksiz ücret ödemek zorunda kalmıyor.


Enerji Tüketimi: Televizyonun ne kadar enerji tükettiği dikkate alınması gereken detaylar arasında yer alıyor. Plazma TV’lere göre LED ve LCD gibi televizyonların enerji tüketimi daha az. Enerji tüketimi marka ve modele göre değişiklik gösterir. Bu yüzden televizyon alırken ürünün A+ enerji sınıfına ait olmasına dikkat etmek gerekiyor.


Televizyon Arızalarında Teknik Servisin Önemi Nedir?


TV teknik servis hizmetleri sadece onarım yapmakla görevli değildir. Teknik servis, cihazların kurulumu ve bakımından da sorumludur. Gerekli uzmanlığa sahip Dijitsu TV Teknik Servisi, her marka televizyonun kurulumunu, bakımını ve onarımını gerçekleştirebiliyor.


Televizyon alırken sadece ürün kalitesi değil, servis hizmetlerinin kalitesi de dikkate alınmalıdır. Dijitsu LED TV Servisi, bakım ve onarım konusunda uzman bir ekibe sahip. Dijitsu LCD TV Servisi, televizyon ile ilgili her konuda müşterilerine destek veriyor.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin