ALTUS Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


ALTUS Televizyon Teknik Servis

ALTUS Televizyon Arıza Kayıt

Bitlis Bursa Kırıkkale Tunceli


En İyi Altus TV Servisi


Sağlam, modern ve ekonomik özellikleri nedeni ile Altus LED TV, Altus LCD TV, Altus Plazma modelleri oldukça popülerdir. Bir Altus TV sahibi iseniz, endişelenmenize gerek yoktur. Altus TV servisi olarak iddialıyız, LCD TV, LED TV, Smart TV, CRT TV gibi her türlü televizyon ünitesinde en iyi tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Altus LED TV servisi, Altus LCD TV servisi, Altus plazma servisi teknik personelimiz, cihazınızın arızasını hızlı ve güvenilir bir şekilde teşhis eder ve onarır.


En Sık Görülen Altus TV Arızaları Nelerdir?


Pek çok TV modelinde olduğu gibi, zaman ve kullanıma bağlı olarak, Altus TV modelinizde aşağıdaki belirtiler görülebilir.


Altus televizyonunuzda bu işaretler dışında farklı gördüğünüz bir durum gördüğünüzde Altus TV servisi teknisyenlerimizden destek isteyebilirsiniz.


Altus TV Servisi Neden Tercih Edilir?


Ortalama olarak, TV modelleri, uygun şekilde ve özenle kullandığınız sürece yaklaşık 10 yıl en iyi performansıyla kullanılır. Altus TV modeline bağlı olarak, televizyonunuz kötü şekilde hasar görmüşse garantisinden yararlanabilir, yenisiyle değiştirebilirsiniz. En kötü ihtimalle garanti dışında kalmışsa yeni bir TV almanız gerekecektir. Fakat yetkin Altus TV servisi, her türlü tamir, onarım ve bakım hizmetleri ile sizi ek bir külfetten kurtararak televizyonunuzu ilk günkü performansıyla kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır.


Amacımız, memnuniyetinizi sağlamak ve aynı zamanda en uygun maliyet ile profesyonel TV tamir hizmetleri sunmaktır. Herhangi bir servis yardımı için bize güvenebilirsiniz. Sorularınıza çağrı veya e-posta yoluyla ulaşmaktan memnuniyet duyarız.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin