Samsung Televizyon Servis

Televizyon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Samsung Televizyon Teknik Servis

Samsung Televizyon Arıza Kayıt

Bartın Çanakkale Gümüşhane Iğdır


Samsung Televizyonlar için Samsung Teknik Servis Hizmeti


Samsung CRT TV'ler 50 yıldan fazla bir süre kullanıldı, Samsung LCD TV'ler o kadar eski değil, ancak giriş seviyesi modeller LCD arka aydınlatma yerine CFL arka aydınlatmanın yerini aldığında ortaya bazı renk ve kontrast sorunları üzerinde çalışıyor. Orta menzilli ve bir sonraki versiyon olan LED arkadan aydınlatmalı LCD TV'ler, eski CFL arka aydınlatmasının sağladığı görüntü kalitesine geri dönüyor ve yenileniyor. Samsung OLED TV, hala büyük ölçüde TV'lerin en ileri seviye modeli, ancak maliyeti biraz yüksek. Her bir TV teknolojisinin artıları ve eksileri vardır. Eski veya yeni olsun televizyonunuzda zaman içinde ve herhangi bir anda Samsung TV servisi tamir ve bakım ihtiyacı olabilir.


Samsung Plazma TV Neden Arıza Yapar?


Plazma televizyonlar, iyonize bir teknolojidir, plazmadaki iyonları elektrikle yükleyerek çalışırlar. Bu işlem, standart tüplü CRT televizyon teknolojisinden daha fazla ısı üretir ve daha fazla elektrik kullanır. Her piksel, kırmızı, mavi ve yeşil renkleri içeren üç alt pikselden oluşur. Bu alt piksellerden biri yanmışsa, ekranda titreme görülebilir. Zaman içinde, aşırı ısınma, görüntü bozulması veya ekran donması şikâyetleriniz olabilir. Samsung plazma TV servisi teknik personelimiz ile çoğu plazma TV sorununuz giderilebilir.


Samsung LED TV neden Arıza Yapar?


Işık yayan diyotlu LED bir televizyon, arka aydınlatmalı sıvı kristal ekranlı bir televizyondur. Samsung LED televizyonlar 100 bin saatlik (günde ortalama 6 saat kullanımla 45 yıllık) bir ömre sahiptir. Samsung ekran görüntü sorunlarından biri ve nadiren görüleni; minik gri bir nokta gibi duran ölü piksel olabilir ve bu çoğu zaman garanti kapsamına girer. Diğer arıza nedenleriniz için bir Samsung LED TV servisi uzmanına danışabilirsiniz.


Samsung LCD TV neden Arıza Yapar?


Samsung LCD TV'lerde görüntü sorunları, çoğunlukla çevresel nedenlerden kaynaklanır. "Desteklenmeyen Mod" uyarısı görürseniz bu, bağlantılı cihazdan gelen veri desteklenmiyor anlamına gelir. Bu, görüntü formatını veya TV'nin gösterebileceğinden daha yüksek bir çözünürlüğü kullanmanın bir sonucu olabilir. Samsung LCD TV servisi teknisyeni tarafından kolayca ayarlanabilir. "Sinyal Yok veya Zayıf Sinyal" genellikle kablo veya anten problemlerini ifade eder.


Samsung OLED TV Neden Arıza Yapar?


Organik ışık yayan diyot teknolojisi ile üretilen Samsung OLED TV için ekran kararması, görüntü donması, ekran titremesi gibi sorunlar nadirdir. Genellikle problem, kötü kablo ve bağlantı sorunlarından kaynaklanır. Televizyonunuzda bir hata veya performansında herhangi bir farklılık görürseniz, Samsung OLED TV servisi birimimizden destek alabilirsiniz.


Size En Yakın Samsung TV Teknik Servisi


En iyi TV sıralamalarında ilk sıralarda yer alan Kore merkezli Samsung, Samsung LED TV, Samsung QLED TV, Samsung LCD TV, Samsung OLED TV ve Samsung Smart TV gibi ileri teknoloji ürünleri ile en başarılı şirketler arasındadır. Bir Samsung TV sahibi iseniz, bu görüntü ve ses kalitesi deneyiminizin kesintiye uğramasını istemezsiniz. Bu nedenle televizyonunuzda herhangi bir arıza veya sorun oluştuğunda çok yakınınızda bir Samsung TV teknik servisi bulacağınızı bilmek sizi rahatlatacaktır.


Samsung TV Teknik Servisi Hizmet Noktaları


Samsung TV teknik servisi arıyorsanız, Türkiye'de nerede olduğunuzun bir önemi yoktur. Samsung LED TV servisi, Samsung LCD TV servisi, Samsung OLED TV servisi, Samsung QLED TV servisi geniş hizmet ağı ile 7/24 yanınızdayız. İhtiyacınız olduğunda aradığınız Samsung TV Müşteri Hizmetleri hattımız, size dilediğiniz gün ve saatte adresinizde olacak, en iyi teknisyenlerden oluşan bir Samsung TV servisi yönlendirecektir. Samsung TV arıza ve bakımı için en iyi hizmeti sunuyor, yapılan işçilik ve orijinal parça değişimleri için 1 yıl garanti sunuyoruz.


Müşteri Görüşleri


Teknik servis firması olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmet verdiğimiz müşterilerimizin birçoğu bizlere geri dönüş yaparak olumlu şekilde yorumlarını iletmektedirler. Bazı müşterilerimiz firmamızın sitesine kişisel yorumlarını bırakmışlardır. Örneğin bizlere buzdolabından kaynaklı bir sorundan dolayı hizmet bekleyen bir müşterimiz vermiş olduğumuz hizmet sonucunda bizleri işimiz konusunda hızlı bir şekilde çalıştığımızı ve sorunlarını iyi şekilde çözdüğümüzü belirtmişlerdir.

Ayrıca müşterilerimizin ortak olan görüşlerinden bir tanesi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Arçelik markası başta olmak üzere eviniz ya da iş yerinizde hangi beyaz eşya ya da klimayı kullanırsanız kullanın firma olarak bu cihazlarda meydana gelmiş olan problemleri 7/24 bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent
Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar


Teknik servis firması olarak piyasa içerisinde büyük markalardan biri olan Arçelik gibi markaların teknik servisine yönelik hizmet sağlamaktayız. Eviniz içerisinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markasına ait olan buzdolabı, televizyon, fırın ya da bulaşık makinesi gibi çeşitli ürünlerin tamiri, onarımı ya da montajı gibi konularda deneyimli ekip kadromuzla hizmet sunmaktayız.


Ayrıca firma ülkenin çok sayıda noktasında şubemizin mevcut olduğunu ve hizmet verdiğimiz ürünlerde herhangi bir şekilde parça değişimi meydana getirilmesi halinde firma olarak parça değişiminde bulunduğumuz parçayı kesinlikle firma olarak garantimiz altına almaktayız. Ürünlere vermiş olduğumuz garanti süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Şirketimiz teknik servis sektörü içerisinde her daim müşteri memnuniyetinin en üst düzey içerisinde olabilmesi adına kendini geliştirmektedir. Bundan dolayı sektör içerisinde firma olarak kendimize yenilikler katmakta ve firma içerisinde deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Bundan dolayı sektör içerisinde teknolojik açıdan herhangi bir yenilik söz konusu olduğu zaman bunu yakın bir şekilde takip edebilmek adına piyasayı yakın bir şekilde takip etmekteyiz.


Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları çok sayıda markanın ürünlerine yönelik teknik destek sağlayabilmekteyiz. Bu markaların ister eski olsun ister yeni olsun bütün model ürünlerine kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı teknik servis konusunda her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bizi Takip Edin